Eventum Plus

Hlavnou myšlienkou projektu je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2020 v najnavštevovanejších a najpopulárnejších slovenských lyžiarskych strediskách.

Sme zástancami prístupu, že návštevníkovi lyžiarskeho strediska by mal byť ponúknutý komplexný nielen športový, ale aj spoločenský a kultúrny zážitok.

Návštevníci lyžiarskych stredísk si budú môcť v rámci projektu LAND ROVER SNOW SHOW 2020 taktiež otestovať športové potreby lyže a snowboardy značky ROSSIGNOL, vyskúšať okuliare značky BOLLÉ, CÉBÉ a EISBAR. 

Pohodu a operatívny leasing vozidiel zabezpečí LeasePlan vo svojej chill-out zóne.

V JAGERMEISTER bare sa budú môcť návštevníci zohriať vynikajúcimi ľadovými či horúcimi varáciami oblúbených drinkov.

Vysnívané zamestnanie Vám pomôže nájsť PROPLUSCO.

Celá séria SNOW SHOW je sprevádzaná športovým moderátorom Tomaggiom z Rádia Anténa ROCK, ktorý sa zaručene postará o Vašu zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít čím posilní športovú a rekreačnú výchovu všetkých generácií ( beh na snežniciach, preťahovnie sa lanom, ...)

Pre našich najmenších bude v každom stredisku zo seriálu LAND ROVER SNOW SHOW malé prekvapenie.

O vytvorenie nezabudnuteľnej hudobnej atmosféry sa postará náš hlavný mediálny partner, jedno z najobľúbenejších rádií Anténa ROCK, ktoré obohatí v stredisku lyžiarov nestárnucími rockovými hitmi s vtipnými rockerskými upútavkami v podaní Roba Rotha.